Styrelsen

Här hittar du styrelseteamet i Företagarna Malmö.

Har du något på hjärtat - tveka inte att kontakta oss direkt!

Ordinarie Ledarmöter 2018

Dan Andersson, ordförande

Dan Andersson, ordförande

Epost: dan[at]foretagarnamalmo.se
Telefon: 040-12 64 53
Mobil: ‭076-625 26 61‬

Advicer KB
Loewenherz & Partners AB
Profilnvest International KB

Jens Kullander, vice ordf.

Jens Kullander, vice ordf.

Epost: jens[at]foretagarnamalmo.se
Telefon: 040-12 64 53

Kullander AB

Hans-Åke Nilsson, Sekreterare / Team formaila

Hans-Åke Nilsson, Sekreterare / Team formaila

Epost: hans-ake[at]foretagarnamalmo.se
Telefon: 040-12 64 53

AD Center AB

Annika Rickard, Sekreterare

Annika Rickard, Sekreterare

Epost: annika@foretagarnamalmo.se
Telefon: 040-126453

Tatjana Ristovski

Tatjana Ristovski

Epost: tatjana(at)foretagarnamalmo.se
Telefon: 040-12 64 53

Anders Rydström

Anders Rydström

Epost: anders@foretagarnamalmo.se
Telefon: 040-126453

ART Byggcenter

Jovan Diec

Jovan Diec

Epost: jovan@foretagarnamalmo.se
Telefon: 040-126453
Mobil: 070-7385259

Tahir Sabanovic

Epost: tahir@foretagarnamalmo.se
Telefon: 040-126453


Supleanter

Carina Brantvik

Epost: carina@brantviks.se
Telefon: 040-126453

Brantviks Måleri AB

Hans Österberg

Epost: hans@foretagarnamalmo.se
Telefon: 040 - 12 64 53



Det är dumt att inte vara medlem.

Vad är vitsen med Företagarna Malmö?

Info om medlemskapet

Info om medlemskapet
Med siktet på ett bättre företagareklimat och med ett grymt bra lokalsinne.
Men det är inte allt!

Allt om medlemskapet och ansökningsformulär, hittar du här.

Bara en sån sak

#4av5jobb

#4av5jobb
Vem skapar jobben i Malmö?

BARA EN SÅN SAK

BARA EN SÅN SAK
Kan du fritt hämta här, både som musik och/eller mobilsignal.
Så det hörs vem du är.

Förmånspartners